fbpx

O Marce

27
Lat

Roland to polska marka odzieżowa,
obecna na rynku od 1990 roku.

Jesteśmy firmą rodzinną, a początki naszej działalności to produkcja garniturów i marynarek męskich. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na stopniowe poszerzanie wachlarza oferowanych produktów o okrycia wierzchnie (kurtki, płaszcze), koszule, buty oraz wszelkie niezbędne dodatki. Dziś oferujemy naszym Klientom wszystko czego potrzebuje nowoczesny mężczyzna, by wyglądać elegancko.

Naszym celem jest zaoferowanie produktu wysokiej jakości w przystępnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby charakteryzowały się wzorowym wykonawstwem, modnym krojem oraz funkcjonalnością. Wieloletnie doświadczenie w branży odzieżowej oraz regularny kontakt z Klientem pozwala nam na dostosowanie oferty do zmieniających się trendów w modzie męskiej. Jesteśmy otwarci na sugestie ze strony naszych Klientów, ponieważ pozwala nam to wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.

Oferowana przez nas odzież produkowana jest w całości w Polsce, natomiast sieć sprzedaży budujemy w oparciu o własne salony firmowe. Staramy się, aby miła i profesjonalna obsługa pomogła Państwu nie tylko wybrać garnitur i dopasować go do sylwetki, ale również poprzez odpowiedni dobór dodatków stworzyć kompletną stylizację. Dodatkowo poprawki krawieckie zakupionej odzieży otrzymują Państwo gratis na miejscu w każdym salonie.

Dbamy również o panów szukających nietypowych rozmiarów lub mających swój własny niepowtarzalny pomysł na garnitur. Oferujemy możliwość uszycia garnituru na zamówienie poprzez dokonanie korekt kroju dostosowanych do sylwetki i wymagań Klienta, wybór podszewki, dodatków, sposobu wykończenia.